You are here

Zimowa stolica naszego kraju

Zakopane to zimowa stolica naszej ojczyzny leżąca na samym południu państwa w województwie małopolskim. Od lat fascynuje obieżyświatów. Miasto samo w sobie jest atrakcją ze słynnym w całej Polsce promenadą zwaną Krupówkami, tradycyjną zabudową, wszechobecnym folklorem, tak niepowtarzalnym i atrakcyjnym dla przybyszów z pozostałych regionów.

Apartament w górach
Source: http://villamare.com.pl/
Fantastyczne położenie sprawia, iż Zakopane to doskonały oraz sprawdzony punkt wypadowy w Tatry, kapitalne miejsce relaksu tak zimą, jak również latem. Cudne, romantyczne dolinki tatrzańskie, urocze, górskie jeziora jak też wspaniale ośnieżone szczyty gór.

Wszystko to każdy turysta przyjeżdżający do Zakopanego będzie mieć na wyciągnięcie rąk, ale ma to również swe wady - rzadko bywa tutaj cicho oraz spokojnie, zatem wagabundzi kochający ustronne miejsca winni wybrać inne pobliskie miejscowości. Czynny relaks w Zakopanem to przede wszystkim góry.

Duża ilość osób przyjeżdża do Zakopanego, aby wybrać się na górskie szlaki bądź spacerek po jednej z tatrzańskich kotlin. To właśnie czar Tatr przyciąga tutaj tak liczne grono podróżników. Nie wszyscy jednak pragną dzień w dzień chodzić w góry, nie wszyscy również mają tak wiele sił. Pomimo to możemy spędzić czynnie czas w inny sposób z pożytkiem dla dobrej kondycji i nastroju. Oto parę propozycji aktywnego wypoczynku poza marszrutami górskimi. Sprawdź link: http://www.apart-center.pl/apartamenty-motyl.html.

Dość atrakcyjna propozycją na aktywny i zdrowy sposób spędzania czasu może być jazda konna. Wierzchowce to cudowne zwierzęta, dość stwierdzić, iż hipoterapia działa na szeroki spektrum naszych zmysłów. Dopomaga poprawiać postawę, normuje napięcie, doskonali równowagę i orientację w przestrzeni.


Hotel w Zakopanym
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Ciekawą propozycją dla bardziej zaawansowanych może być jazda w terenie bądź też 2 – 3 dniowe konne rajdy po pięknych okolicach Podhala. Inną propozycją może być jazda na bicyklu po wielu wyznaczonych w tym celu szlakach.

Nie czekaj więc, już dzisiaj napisz w przeglądarkę frazę: Kościelisko apartamenty czy apartamenty Zakopane (względnie Zakopane apartamenty) żeby otrzymać sporo atrakcyjnych ofert oraz przyjemnie spędzić czas w słynnym miejscu, zasmakować pysznej, wyszukanej kuchni góralskiej oraz podziwiać przepiękne górskie panoramy. Możesz również, po prostu wejść na stronę: http://www.apart-center.pl/apartamenty-koscielisko.html.