You are here

Serwis Sympatia - sposób na idealnego partnera

Randkowy serwis sympatia.onet.pl istnieje od 2002 r.. Od startu swojej działalności daje możliwość jaką jest poznawanie ciekawych kobiet i mężczyzn, nawiązywanie nowych przyjaźni a także flirt, odlotową zabawę oraz szukanie prawdziwej miłości.

Sympatia.onet.pl to nie tylko anonse towarzyskie ale miliony profili, ale też mnóstwo pasjonujących tekstów i porady ekspertów. Zarówno single jak i pary znajdą u nas coś na swój gust - strefa rozrywki, cafe, konkursy czy imprezy to tylko niektóre kategorie jakie można znaleźć w serwisie.

Portal stawia w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo. Spotkania z ludźmi z sieci, jak i również randki w ciemno czy odpowiedzi na ogłoszenia matrymonialne bądź anonse w stylu "szukam chłopaka" lub „szukam pana”, wymagają rozsądnego podejścia. Bezpieczne oraz darmowe randki online w portalu mogą nie tylko dostarczać rozrywki ale również pomóc w znalezieniu drugiej połówki czy zrobić pierwszy krok by stworzyć szczęśliwy związek dwojga ludzi.

Portal to nie wyłącznie największy polski serwis randkowy ale witryna adresowana do wszystkich tych którzy uwielbiają bawić się online, kokietować, zawierać nowe znajomości czy polemizować na ważne dla siebie tematy – dlatego zaufały jej już 4 mln użytkowników. To właściwie z myślą o nich serwis rozwija się i tworzy także lokalne warianty serwisu. Dzięki temu osoby mieszkające w największych miastach uzyskały możliwość umówienia się na spotkanie, imprezę czy randkę już nie tylko w sieci.

Wyszukiwarka serwisu jest bardzo obszerna, ma wiele opcji znalezienia idealnego partnera czy partnerki. Możemy oczywiście oznaczyć płeć, wiek, region czy kolor włosów szukanej osoby. Ale to tylko podstawowe możliwości jakie daje nam to wewnętrzne narzędzie. Mamy możliwość zaznaczyć znacznie więcej i liczyć na to, iż otrzymamy listę ludzi dokładnie pasujących do nas. Np. osobowość, znak zodiaku, miejsce pracy, budowę ciała, wykształcenie, wyznanie religijne, typ hobby czy stosunek do alkoholu i znacznie więcej. Wyszukiwarka jest na tyle dokładna, że na pewno każdy znajdzie kogoś kim będzie zafascynowany. Wystarczy tylko poświęcić krótką chwilę na uzupełnienie całego formularza wyszukiwarki a efekty na pewno będą satysfakcjonujące.

Zaraz po znalezieniu odpowiedniej osoby, szukający ma możliwość czatowania, napisania wiadomości, puszczenia tzw. oczka, zadać jedno pytanie, wysłać wirtualny prezent czy po prostu poflirtować za pomocą ciekawej aplikacji. Opcji rozpoczęcia konwersacji jest wiele i na pewno znacznie upraszcza to nawiązywanie kontaktów. Wystarczy tylko raz skorzystać a szybko wyjaśni się czy Sympatia.onet.pl to odpowiednie miejsce dla nas.