You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/magichogwarts.com/includes/menu.inc).

Rodzaje gier na xbox one

Dzisiaj sprzedawane konsole do grania to wydajne maszyny, na których gra jest prawdziwą przyjemnością. Dotyczy to także ostatniego dziecka firmy Microsoft, czyli konsoli Xbox One, która całkiem niedawno ukazała się na rynku. Ta konsola miała stać się przełomem, Microsoft chciał początkowo wykorzystać z niej parę zupełnych nowości, ale na koniec się okazało, że zaprojektowana została zwykła konsola. No może nie do końca zwyczajna, bo bijąca parametrami swoich konkurentów, obecnie jest to najbardziej wydajny sprzęt służący do gier, który można kupić w elektronicznych sklepach.

gra na Xbox One
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Xbox one używa formatu blue-ray, przez co nie powinno być kłopotów z wieloma płytami, gdy gra jest duża, co stało się dużym problemem poprzednich modeli konsol. Oprócz tego konsola została wyposażona w duży dysk twardy, na którym bez najmniejszych problemów zmieści się parę gier. Konsola funkcjonuje oczywiście pod kontrolą Windowsa, przypominającego nieco promowany obecnie Windows 8, jednak jak okazało się po testach, sam system nie we wszystkich szczegółach dopracowano i niekiedy trudno sobie z nim poradzić.

granie na Xbox One
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Ale to, co najbardziej istotne dla każdej konsoli, to są oczywiście tytuły gier na Xbox One. A w tej dziedzinie najnowsze dziecko microsoftu również wysoko zawiesiło poprzeczkę. Tytułów jest dość dużo, w tym najnowsze światowe szlagiery, jakich trudno szukać u konkurencji. Największą popularnością oczywiście się cieszą gry zręcznościowe xbox one, tutaj w ofercie będzie przynajmniej kilka grywalnych, solidnych tytułów. Oprócz tego z pewnością graczy zainteresują gry wyścigowe xbox one, rewelacyjna oprawa graficzna zachwyci chyba każdego miłośnika samochodów, który lubi ten rodzaj rozrywki.

Jedną z najciekawszych rzeczy, którą przynosi najnowszy model konsoli Misrosoft jest druga odsłona Kinecta. Microsoft zdecydował się na dość radykalne rozwiązanie, i nie oferuje samej konsoli, a jedynie cały komplet (a tutaj interesujące gry na konsolę: bardzo wciągające zręcznościówki na Xbox One). Co prawda bez użycia kinecta bezproblemowo zagrać można w dużą ilość gier, lecz skoro już się go ma, to można go używać, a funkcjonalności rzeczywiście ma przeogromne. W porównaniu z pierwszą wersją daje tak dużo, że po załączeniu gry sporo graczy będzie miało duży problem z jej zakończeniem.