You are here

Profesjonalny masaż

Jeżeli mamy siedzącą pracę, lub intensywnie uprawiamy sport często przydaje się nam masaż. Wiadomo są to różne masaże. W odmienny sposób potraktowany zostanie pracownik biurowy, którego boli kręgosłup od dużej liczby godzin siedzenia w tej samej pozycji przy komputerze, a w inny sposób potraktowany zostanie na przykład biegacz, któremu potrzeba rozluźnienia mięśni po treningu czy rozciągnięcia napiętych ścięgien.


Author: Rossmann
Zapisując się na masaż, należy pamiętać, żeby wybrać taki, który jest dla nas odpowiedni. Masaż sportowy przeznaczony jest dla osób rzeczywiście forsujących swój organizm. Cechuje się poważną siłą i jest bardzo energiczny. Polecany jest głównie zawodowym sportowcom lub osobom, które przeceniły własne siły i mówiąc najprościej mają zakwasy. Nie wyleczy tego nawet masażer, którego użyjemy w domu.. Dla przyszłych sportowców: markowy sprzęt fitness.

Gdy nie mamy miejsca i przede wszystkim funduszy na zakup fotela mamy jeszcze jedno wyjście. Maty masujące są rozwiązaniem dostępnym właściwie dla wszystkich. Dość niedrogie, da się je położyć na fotelu, albo na podłodze. Nie zajmują miejsca, gdyż wyciągamy je wyłącznie na czas masażu, są proste w obsłudze i skuteczne podobnie jak każdy inny przyrząd do masowania. Oczywiście sprawdzajmy to, czy są dobrze zrobione, czy przewód jest właściwie zamontowany – aby nie odpadł po tygodniu. Doskonałe do zabawy: Sport-shop.pl/gry-i-zabawy-dart-c-213.html.

Dla tych, którzy nie muszą ćwiczyć agresywnie, planowane są masaże z wykorzystaniem takich sprzętów i narzędzi jak platforma wibracyjna. Stymuluje ona mięśnie podczas specjalnych treningów wibracyjnych.


Masaż to doskonały sposób na relaks dla każdego. Niezależnie od tego jakie życie prowadzimy może pomóc nam rozluźnić mięśnie spięte z powodu stresu, lub intensywnych ćwiczeń.