You are here

Nowości w sklepie zoologicznym czyli wszystko dla naszych pupili.

Czasy kiedy w sklepach z artykułami zoologicznymi zaopatrywaliśmy się tylko w karmy dla czworonogów i akcesoria dla gryzoni lub artykuły wędkarskie już dawno przeminął. Współcześni posiadacze pupili – psa, kota, chomików czy papużek falistych i gekonów są o wiele bardziej wybredni. kolie zamiast szelek, fikuśne drapaki, transportery przypominające statki kosmiczne czy legowiska naśladujące swoim wyglądem nasze łóżka to jedynie wierzchołek góry lodowej zoologicznego asortymentu.
terrarium
Author: Eli Christman
Source: http://www.flickr.com
Aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających właścicieli czworonożnych i dwunożnych stworzeń sklepy zoologiczne wciąż zwiększają swoje wyposażenie, ku utrapieniu niezdecydowanych i niezorientowanych klientów.

Wybredny kastrat czy senior z problemami ze strony układu moczowego? Wchodząc do dobrze zaopatrzonego sklepu z artykułami zoologicznymi nawet wybór kuwety dla kota czy obroży nie będzie łatwy - polecam ten sklep terrarystyczny. Spowodowane jest to szerokim wyborem produktów – karmy dla psów czy kotów zależą nie tylko od rasy zwierzęcia ale także od jego wieku, kondycji fizycznej, płci a nawet indywidualnych preferencji smakowych, i tym sposobem, mamy do wyboru karmy dla wrażliwych żołądków - z delikatnymi gotowanymi na parze fragmentami mięsa albo dziczyznę czy jagnięcinę dla wybrednych podniebień. Nowoczesne karmy nie pełnią tylko funkcji żywieniowych ale także zapobiegają chorobom i dostarczają potrzebnych składników odżywczych, dostosowanych do wymagań naszych pupili, ich wieku i kondycji fizycznej. Każdy zwierzęcy łasuch będzie usatysfakcjonowany. Więcej: pod tym linkiem

Wyprawa z pupilem – o czym musimy pamiętać? Przygotowując wyprawę z naszym ulubieńcem okazuje się często, że musimy zabrać ze sobą tyle samo rzeczy co dla nas samych czy naszych dzieci - szczotki, drapaki, gryzaki i pokarm to tylko cześć tego, co może się przydać w podróży. Bardzo istotnym elementem podróży będzie to, w czym zwierzak ma podróżować. Właściciele psów nie muszą się nad transporterem głowić, ale nasze koty, dla bezpieczeństwa swojego i naszego muszą zostać umieszczone w specjalnym transporterze. Dobry transporter dla kota zagwarantuje mu dostatecznie dużo miejsca i będzie miał wbudowane miseczki z woda i karmą. W przypadku kotów należy pamiętać także o zapewnieniu im miejsca do załatwienia swoich potrzeb fizjologicznych. Kuweta dla kota może być obudowana z ruchomymi drzwiczkami lub odkryta. Wybór uzależniony jest od zasobności naszego portfela i upodobań pupila. Polecane produkty - polecany sklep z matami grzewczymi.Miłośnicy morskich stworzeń i akwarystyki. Dla zwolenników rybek, krabów, żółwi i podwodnych światów wystawy sklepów zoologicznych bogate są w akwarystyczny sprzęt. Bardzo duże akwaria z tropikalnymi rybami i roślinnością kuszą z wystawy. Gdy uwielbiamy wodny świat i chcemy posiadać coś budzącego zachwyt w ogródku to oczko wodne z folii będzie idealnym rozwiązaniem. Znacznie więcej tego typu artykułów: tutaj

Decydując się na posiadanie pupila musimy wziąć pod uwagę co będzie nam potrzebne, aby zapewnić mu najlepsze warunki. Należy jednak pamiętać, że nawet najlepsza kuweta czy najdroższa karma nie zastąpi mu naszej uwagi, opieki i miłości.