You are here

Lego Super Heroes – pomocne wieści na ten temat

Superbohaterowie to postacie lubiane przez każdego malucha, które nigdy się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się maluchy w każdym kraju już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakikolwiek sposób się zmniejszyć. Trend ten wykorzystała znana firma Lego i wypuściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do postaci tych komiksów - na przykład grupy Avengers. Co więcej, zestawy lego super heroes odnoszą się także do innych popularnych postaci. Dziecko może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego zaciętym wrogiem, Jokerem. Wybór jest bardzo zróżnicowany.
Klocki Lego z serii Super Heroes są znakomitą zabawką.
konstrukcje z klocków lego
Author: Christian Stocker
Source: http://www.flickr.com
Naturalnie, przed zakupem trzeba zapoznać się ze wskazówkami marki dotyczącymi odpowiedniego wieku dziecka. Artykuły dla siedmiolatka nie będą atrakcyjne dla dziecka młodszego, jako że może sobie ono nie poradzić z ich ułożeniem. Zestawy posiadają w dodatku jedną znaczącą zaletę – bawić się nim może kilkoro dzieci, tym samym naturalnie uczą się pracy w grupach. Poza tym, układanie tych klocków jest idealną okazją, by rodzic spędził trochę czasu z własną pociechą. Bardzo często też dla osób dorosłych jest to faktycznie świetna zabawa, przede wszystkim że zazwyczaj podczas ich dzieciństwa podobne klocki istniały jedynie w sferze marzeń.Układanie klocków kształtuje pomysłowość, uczy logicznego myślenia oraz co najważniejsze cierpliwości, której dzieci często nie posiadają. Jest to odpowiednia alternatywa dla powszechnych gier komputerowych, które aktualnie charakteryzują się tak dużą popularnością wśród dzieci. Warto zapytać dziecko, jakiego bohatera lubi najbardziej oraz kupić odpowiedni zestaw. Wtedy będzie się miało pewność, że nie zostanie on przez pociechę szybko odrzucony. Zestawy Lego są bezpieczne i intensyfikują rozwój dziecka.

Co więcej, wybór w ramach serii jest faktycznie bogaty, z tego powodu niezależnie od określonych preferencji malucha, z pewnością odnajdzie się zestaw, który je spełni i będzie dla niego pasjonującą przygodą. Sam motyw super bohaterów jest znakomity dla maluchów, jako że każdy z nich, zarówno chłopcy jak i dziewczęta, mają swoją ulubioną postać.