You are here

Lego dobrze nadają się na prezent urodzinowy dla każdego szkraba

Wszyscy w dzieciństwie marzyliśmy o klockach lego. O możliwości ich składania a później walki czy to z najeźdźcami, czy np. ze smokami. Wyobraźnia przy lego jest niezmiernie rozbudzona. Każdy miał ochotę być piratem, ale po chwili każdy chciał zostać wspaniałym magiem. Wszystko było zależne od tego, jaką historię chciało się przedstawić. Obecnie marka lego wzięła pod uwagę też to, że młodsze dzieciaki też mogły dobrze bawić. Zostały zrobione klocki duplo, które są świetnym dla dzieci do pięciu lat. Tego typu zestaw lego duplo okaże się idealnym prezentem urodzinowym.
lego
Author: Gianni Bassini
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nie wiemy, co kupić naszemu dziecku na urodziny postawmy na zestaw lego duplo, dzięki temu zyskamy pewność, że nasze dziecko poza tym, że będzie dobrze się bawiło to dodatkowo idealnie rozwiniemy jego koordynację psycho-ruchową. To rzeczywiście genialna rozrywka, która sporo nasze dziecko nauczy. A poza tym, jeżeli naszemu dziecku przypadnie do gustu taka zabawa, to na następne okazje będziemy będziemy mu wybierać następne zestawy klocków. Klocki tej znanej firmy dla wielu ludzi okazują się pasją na całe życie. A w obecnych czasach dobrze by nasze dziecko chciało bawić się klockami niż przesiadywało po parę godzin przed telewizorem.
Gadżet dobry dla każdego malucha

lego
Author: Gianni Bassini
Source: http://www.flickr.com
Gdy mamy młodsze dzieci często myślimy o tym jak zagospodarować ich czas. Oczywiście dzieciaki same też umieją dobrze się bawić, ale warto „podtykać” im jakieś ciekawe rzeczy. Dlatego jeżeli chcemy kupić coś ciekawego naszym maluchom to kupmy im zestaw lego duplo. Nie jedynie naszym szkrabom możemy kupić taki komplet. Jeśli nasza trzyletnia pociecha zostanie zaproszona na urodziny, to kupmy prezent właśnie w postaci takich klocków. Nie ma, co kupować maluchom następnego misia, czy lalki, którą odłoży w kąt.
O wiele lepiej wybrać klocki, które zainteresują nawet największego marudę. A co istotne nie tylko jubilatowi przypadnie do gustu taka zabawka, ale również rodzicom szkraba. Dzięki temu, że lego stworzyło serię duplo dla bardzo małych szkrabów nie trzeba się martwić, że nasz szkrab połknie jakąś część. Klocki są sporej wielkości ina dodatek są w opakowaniu, które na pewno szybko się nie zepsuje i dziecko będzie miało gdzie przechowywać wszystkie elementy.