You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/magichogwarts.com/includes/menu.inc).

Kto robi dobre zabawki dla dzieci?

Zabawki dla dzieci to dziś wielki przemysł. Pełne półki wszelkiego rodzaju przedmiotów, niewyobrażalny wybór, wszelkiego rodzaju barwy, materiały. Dystrybutorzy zabawek ścigają się w wypuszczaniu nowszych o wiele lepszych, coraz bardziej interaktywnych i mogących wspierać rozwój przedmiotów niezbędnych dla każdego dziecka. Wiele z tych zabawek jest absolutnie dziwnym wymysłem, ale funkcjonują firmy, które robią doskonałe zabawki, bardzo dobrej jakości, niezwykle bezpieczne i pomagające w rozwijaniu istotnych umiejętności.

Kuchnia, zabawki z drewna
Author: Drewniaczek.eu
Source: Drewniaczek.eu
Liderem w tej dziedzinie ciągle pozostają zabawki Fisher Price. Firma ta tworzy rzeczy dla dzieci w różnym wieku. Zarówno gryzaki (więcej informacji) dla niemowlaków jak i zabawki dla dzieciaków do trzeciego roku życia oraz starszych. Wszystkie zrobione są z najwyższą starannością, mają wszystkie konieczne certyfikaty i na pewno są bezpieczne dla maluchów.

Kolejną firmą, której produkty również są świetne jest Djeco - sprawdź. Wyszukamy wiele wszelkiego rodzaju zabawek. Od zestawów kręgli, przez wózek dla lalek, sklepowy koszyk z produktami i całe mnóstwo podobnych. Wszystkie pomagają w rozwoju wyobraźni, uatrakcyjniają zabawy i zachęcają maluchy| do odgrywania postaci, historii i sytuacji. To jest najważniejsze. Naturalnie, wyobraźnię możemy rozwijać nawet w czasie zabawy zwyczajnym kijkiem, robiąc babki z piasku, ale jeżeli mamy możliwość, by sprezentować maluchowi wspaniałe zabawki, to zróbmy to.

zabawka
Author: VTech
Source: VTech
Dla dzieci w wieku około sześciu lat doskonałą zabawką są klocki. Oczywiście kultowe Lego musi być w posiadaniu każdego dziecka w odpowiednim wieku. Budowanie z takich klocków rozwija zdolności manualne, dokładność i oczywiście wyobraźnię. Kiedy już całość zbudujemy powinniśmy zachęcić malucha do wymyślenia historii postaci i odegrania zmyślonej roli.
Wybór zabawek na https://pontipino.pl jest ogromny. Naturalnie ceny również są różne, możemy znaleźć zarówno zabawki stosunkowo tanie jak i zdecydowanie droższe – duże komplety. To nie cena powinna jednak decydować o wyborze zabawki. Pamiętajmy, że musi być dostosowana do wieku malucha i mieć atesty. Sprawdzajmy czy nie ma ostrych krawędzi i zbyt małych elementów. Z pewnością wtedy nasze dziecko będzie bawiło się wesoło i bezpiecznie.