You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/magichogwarts.com/includes/menu.inc).

Klocki dla dzieci

Jeszcze, gdy pokolenie urodzone w latach osiemdziesiątych myślało o klockach, to miało na myśli jakieś większe klocki, a nie klocki lego. Chociaż bywało, że niektóre dzieci posiadały takie klocki, nie ma, co się oszukiwać był to szczyt pragnień wielu dzieci. Dziś firma ta rozpowszechniła tak wiele różnego rodzaju zestawów, że ciężko się w nich połapać osobom, które niezbyt są zainteresowane, bo Ci, którzy ciągle śledzą losy klocków lego wiedzą doskonale, jakie zestawy pojawiają się na rynku.


Klocki lego
Author: pinguino k
Source: http://www.flickr.com
Ostatnio dużą popularnością cieszą się zestawy Lego Ninjago. Choć klocki niedużo posiadają wspólnego ze znanymi nam z bajek żółwiami Ninja to i tak wiążą się z walką. Jak wiadomo jest cała historia Lego Ninjago, która daje możliwość dzieciom zrozumieć, kto jest zły, a kto dobry, komu powinno się pomóc i jak to zrobić. A wszystko to w zestawie klocków lego.

Choć może brzmieć to nieprawdopodobnie, to Klocki Lego naprawdę potrafią pokazać, co tak rzeczywiście jest w życiu istotne. Uczą cierpliwości i zdolności sensownego myślenia, to idealna zabawka nie tylko dla małych, ale i dla dużych dzieci. A oczywiście, jeżeli rodzice również lubują się lego to są zestawy o odpowiednim poziomie trudności, które sprawią trudność i przyjemność nawet dorosłym.

Świetna zabawka dla malucha

Wiele osób twierdzi, że dziś dzieci siedzą jedynie przed komputerami, nie da się nawet z nimi porozmawiać, bo jak nie komputer, to telefon im w głowie. Jednak zamiast ciągle tylko krzyczeć, że dzieci nie mają żadnych pasji, może warto, jako rodzic zastanowić się, co moglibyśmy zrobić, by zachęcić nasze dziecko do odejścia sprzed TV, czy komputer? Świetnym rozwiązaniem będzie podarowanie zestawu klocków, takie zestawy Lego Ninjago na sto procent zafascynują każde dziecko.

Przez, co dziecko zacznie bawić się klockami i spędzi czas o wiele bardziej kreatywnie niż patrząc się w telewizor. Musimy jedynie zaszczepić w dziecku miłość do czegoś bardziej kreatywnego. Jak wiadomo, że dzieci kopiują to, co robią rodzice i robią to, co jest banalne, ale tylko do momentu, gdy nie pokaże się im, że mogą spędzać czas w fajniejszy sposób. A dlaczego akurat klocki lego mają okazać się idealnym rozwiązaniem? Przez dziesiątki już lat klocki lego są popularne młodszym i starszym osobom, więc na pewno będą dobrą opcją i dla naszych pociech, warto spróbować, bo te klocki naprawdę są wciągające.