You are here

Jakie akcesoria bywają niezbędne każdej personie, która chce trzymać pupila w swoim mieszkaniu

Posiadanie nawet niepozornego zwierzątka staje się nie lada atrakcją dla naszych milusińskich. Szynszyla czy papuga to rewelacyjny pomysł na podarek dla siedmiolatka, o ile rzecz jasna zadeklaruje on już na początku, że będzie samodzielnie zajmował się własnym pupilem. Z kolei inne dzieci wolą nieco większe zwierzaki, czyli dla przykładu kotka bądź pieska. Niezależnie od tego, jakie zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, tak czy inaczej trzeba będzie dokupić parę koniecznych gadżetów.

gadżety dla zwierząt
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Miski dla psów to akcesoria, o których z pewnością pomyślą posiadacze wilczurów. Te sprzęty przydają się wtedy, kiedy przychodzi pora na karmienie - na dnie misek lądują kulki karmy albo resztki poniedziałkowego dania obiadowego. Od czasu do czasu właściciele czworonogów raczą swoich pupili najlepszymi kąskami, czyli kościami. I to w żadnym razie nie musi być kość z kurczaka gotowanego na kolację.

Zarówno sklepy tradycyjne, jak i te internetowe, udostępniają sztuczne kości, które są bardzo lubiane przez naszych czworonożnych kompanów. Jeśli już wspomnieliśmy, że miski dla psów są jednym z tych najistotniejszych artykułów, to niepodobna nie rzec kilku słów o miskach dla sierściuchów - kliknij tutaj. One identycznie jak pieski jedzą karmę i również potrzebują właściwego naczynia. A poza tym w takich miseczkach znajduje się też nieoszukana porcja mleka z kartonu. Futrzaki, szczególnie te, które mieszkają w kamienicach, potrzebują dodatkowo drapaka i komfortowego posłania. Z kolei te wiejskie kociaki zazwyczaj ostrzą pazurki na korze drzew, a codzienne posiłki spożywają z misek, które przestały służyć gospodarzom.


Miski dla psów bądź kotów z pewnością nie będą potrzebne tym, którzy planują nabyć oceaniczne rybki. We wspomnianym przypadku przyda się w miarę spore i trwałe akwarium z całym osprzętem. A ci, którzy pragną nacieszyć wzrok feerią barw, zakupią papugę razem z klatką. I tak jeszcze długo można byłoby wymieniać zwierzęta i zarazem wydłużać rejestr artykułów dla konkretnego pupila.

W tym momencie warto nadmienić, że nie w każdym przypadku trzeba już na początku rzucać się na głęboką wodę i nabywać co wpadnie w dłonie. Wytwórcy takich gadżetów wykorzystują moment naszej słabości - w końcu piszcząca kość z tworzywa sztucznego dla pieska sprawi i człowiekowi dużo radości, gdy będzie on obserwował, co jego pupil wyprawia z taką zabawką.