You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/magichogwarts.com/includes/menu.inc).

Jaką zabawkę kupić dla chłopca?

pojemniki
Author: PLAST TEAM
Source: PLAST TEAM
W niepamięć odeszły już czasy, gdy nasze pociechy interesowały Smoby rowerki i zestawy foremek do budowanie babek z piasku. Dzieci rosną, a wraz z nimi rosną też marzenia dotyczące prezentów. W tym artykule przyjrzyjmy się modnym zabawkom dla chłopców, bo w czasach wszechobecnych gier komputerowych trzeba zaoferować im coś rzeczywiście ciekawego, by odgonić ich od komputerów i playstation.

Świetnym pomysłem na prezent są bez wątpienia klocki – nie tylko popularne Lego, których kolejne serie są marketingową ripostą przemysłu zabawkarskiego na kolejne hity filmowe. Mieliśmy Gwiezdne Wojny, Indiana Jonesa, możemy teraz nabyć Władcę Pierścieni i Hobbita. Zamiast o tego typu zestawach pomyślmy o klockach typowo konstrukcyjnych. Poza Lego produkują je firmy Meccano, Eitec czy Bloco. Tego typu zabawki zapewniają nie tylko rozrywkę, ale uczą logicznego myślenia i rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Są wytwarzane dla dzieci w różnym wieku i w bardzo bogatym zakresie tematycznym.

Dla małych chłopców pouczającym tematem zabawy mogą być dinozaury. Wielu młodych wielbicieli tych prehistorycznych gadów zbiera przez całe dzieciństwo wszystko, co tylko się z nimi łączy, a przy tym ucząc się wielu interesujących ciekawostek o tych pradawnych gadach. Wrzucając w w Google hasło dinozaury zabawki, otrzymamy listę sklepów oferujących różnego typu zabawki dla wielbicieli tych stworzeń – od puzzli, poprzez zestawy małego naukowca, gumowe lub plastikowe figurki tych stworzeń, po zabawki do kąpieli, stempelki i formy do plasteliny

Dla starszych dzieci świetną zabawką są samochody sterowane rc. Oprócz aut można rzecz jasna nabyć zdalnie sterowane łodzie, helikoptery, samoloty i czołgi. Tego typu zabawki nie są tanie, to mniej lub bardziej udane repliki autentycznych aut i wykonane są z profesjonalnych materiałów. Niektóre modele wyprodukowane są do samodzielnego złożenia, a mówiąc ogólnie, to skomplikowane cudeńka, które mogą rozwinąć prędkość od 30 do nawet 70 km/h i – w zależności od typu – poruszać się po urozmaiconym terenie. Zapewnią wiele godzin doskonałej zabawy, i to również dla większych chłopców.


Author: Arek