You are here

Idealne zabawki dla malucha- jakie warunki powinny spełniać

Pokoje naszych dzieci to przestrzeń ważna szczególne - ich przystań, w której jeśli tylko czują potrzebę, mogą skryć się przed całym światem, porozmyślać i czuć się naprawdę dobrze. Najważniejsze, aby była to przestrzeń przyjazna i estetyczna - taka, do której dzieci będą z uśmiechem na twarzy powracały. Przy projektowaniu pokoju dziecięcego zasadniczą kwestią jest to, aby mebelki dla dzieci były odpowiednio komfortowe.

Łóżeczko dziecięce
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Oznacza to więc, że muszą być one starannie dopasowane do potrzeb oraz upodobań, a co za tym idzie, także i wieku maluchów. W razie gdy bierzemy pod uwagę dziecko w okresie niemowlęctwa, niesamowicie istotne okazuje się przede wszystkim, aby dobrać komplety meblowe, które zaoferują nam takie rozwiązania jak chociażby przewijak.
Co więcej należy również stwierdzić że meble dziecięce powinny być także z wielką starannością i dbałością wykonane.

Meble dziecięce muszą dawać gwarancję bezpieczeństwa! Szeroką ofertę mebli dziecięcych, która spełnia ten warunek przedstawia firma Klupś. To funkcjonalne, bajecznie wielobarwne meble, przy których projektowaniu pokuszono się o bardzo oryginalne rozwiązania. Dla spragnionych świata obieżyświatów poznamy kolekcję o nazwie Safari, małe księżniczki uroczo zasną w swych książęcych łożach, a wielbicielom Zoo w figlach będzie asystować wesoła żyrafa lub niedźwiadek. Meble Klupś podarują maluchom i noworodkom spokojne noce. A mama z tatą, po to usłyszeć spokojny, miarowy oddech swego dziecka mogą zdecydować się na kupno niani elektronicznej.

Albowiem właśnie po to - aby zapewnić rodzicom absolutny spokój ducha i pozwolić im odprężyć się w czasie, gdy ich pociecha słodko śpi - firma Tommee Tippee zaprojektowała owe urządzenie. Tommee Tippee to także gama akcesoriów dziecięcych, która pomoże nam zadbać o malucha – od błyskawicznie działających i banalnie prostych w obsłudze podgrzewaczy do butelek i żywności, przez kosmetyki do pielęgnacji dziecka oraz wkładki laktacyjne, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę w okresie laktacji. Najbardziej znanymi produktami tej marki są butelki, z niezwykle czułym zaworem antykolkowym, oraz smoczki, zaprojektowane na wzór matczynej piersi, które naśladują jej ruch i elastyczność.