You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/magichogwarts.com/includes/menu.inc).

Idealna zabawka dla naszej pociechy czyli jakahttps?

Dzień Dziecka coraz bliżej. Pora na utęsknione prezenty. Cóż, nietrudno zaobserwować, że wiedza na temat tego, co jest konieczne do należytego rozwoju malucha stale jest zbyt mała. Dużo rodziców nie wykorzystuje naturalnej ciekawości dzieci, żeby przekazać im w określonym czasie przygotowanie do otaczającego ich świata.
zabawki muzyczne
Author: Nomadic Lass
Source: http://www.flickr.com
Większość z nich nabywając zabawki sugeruje się reklamami i nie zastanawia się nad konsekwencjami takiego podejścia. Tymczasem dzieci już od maleńkości zgłaszają swoje potrzeby rozwoju fizycznego i umysłowego. W związku z tym szukając zabawek dla swoich maluszków miejmy na uwadze, że wbrew pozorom podejmujemy decyzję o ich umiejętnościach w przyszłości. Dziecko spędzające większość czasu przed telewizorem czy ekranem komputera nie będzie miało zapału na uczestnictwo i wykazanie się w dorosłym życiu.
Nie wszyscy z nas posiadają wiedzę, że Mozart napisał swój pierwszy utwór mając 5 lat! Może i nasze dziecko ma talent, który ukrywa się wśród jeszcze obcych mu dźwięków? Poza tym nawet jeśli nie osiągnie światowej sławy, zabawki muzyczne oraz instrumenty pozwolą mu zajrzeć do najdalszych zakamarków dziecięcej wyobraźni - zobacz zabawki muzyczne. Nakłaniamy więc rodziców do sięgania po zabawki kreatywne, właściwie dobrane do wieku malucha.

Mogą to być masy plastyczne, zestawy koralików, zestawy do malowania oraz oczywiście
zabawki
Author: Liz
Source: http://www.flickr.com
królowie wśród zabawek: klocki. Układanie klocków, stawianie różnego rodzaju budowli z całą pewnością sprawi dzieciom wiele radości. Jednak pamiętajmy, że to nie jedyna zaleta klocków. Umożliwiają bowiem dziecku rozwinięcie wielu umiejętności. Wspaniale wpływają na wyobraźnię dziecka i uczą zapamiętywać figury geometryczne, ćwiczą koncentrację i konsekwencję w działaniu.

Fascynacja ogólnodostępnymi, niewielkimi, plastikowymi klockami często nie mija wraz z wiekiem, więc zgromadzona na przestrzeni lat kolekcja może służyć naszej pociesze przez długi czas. Sprawmy więc swojemu dziecku zabawkę, której ciekawy wygląd oraz unikalność pobudzą jego wyobraźnię i zapewniają pozytywne nastawienie na resztę dnia.