You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/magichogwarts.com/includes/menu.inc).

Gdy jedziemy nad morze z dzieckiem

Każdego rodzica, prędzej czy później czeka letni wyjazd z dzieckiem. W związku z tym często pojawia się zdenerwowanie odnośnie podróży. Bez obaw, pamiętając o zachowaniu zdrowego rozsądku oraz roztropnym pakowaniu, nie ma problemu by zaplanować doskonały urlop dla najmłodszych i ich opiekunów.


Idealnym miejscem na wczasy z maluchem jest polskie wybrzeże czyli plaże, spacery, jod i stosunkowo bliska odległość od miejsca zamieszkania. O czym powinniśmy pamiętać przed podróżą?
Otóż podstawą jest fotelik. Wskazane jest więc rzetelnie podejść do tematu i po głębszym zastanowieniu się zdecydować się na taki model, który
Zobacz więcej
Author: Jim Champion
Source: http://www.flickr.com
zapewni dziecku bezpieczeństwo. Najważniejsze, trzeba zadbać aby foteliki samochodowe pochodziły od renomowanego producenta, który posiada wszystkie wymagania oraz certyfikaty.

Najbardziej właściwym miejscem w samochodzie do montowania fotelika jest środek tylnej kanapy, jeśli jest wyposażony w pas bezpieczeństwa umożliwiający jego zamontowanie (przeczytaj więcej).

O kremach z wysokim filtrem rodzicom zazwyczaj nie musimy przypominać. Poza tym nie zaszkodzi zakupić parasol przeciwsłoneczny, parawan czy namiot dla dzieci. Taki zakup gwarantuje nie tylko ochronę przed słońcem, lecz przydaje się w zabawie. Bo plaża to przede wszystkim udana zabawa! Zwłaszcza polska plaża z delikatnym piaskiem, na którym maluchy mogą do woli się bawić.


Dobrze jest więc spakować do bagażnika plastikowe zabawki, takie jak traktory, koparki czy dźwigi, np. znanej polskiej firmy Wader. Firma od długiego czasu znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Większość zabawek ma wiele ruchomych elementów, przez co zabawa nigdy nigdy dziecka nie znuży. Mają śliczne, energetyczne barwy oraz ciekawe projekty, nadają się zarówno do zabawy w mieszkaniu, jak i na plaży. Zabawki Wader to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, które towarzyszą dzieciom w poznawaniu świata już od najmłodszych lat. Nie tylko dalekiego świata jakim jest Tajlandia czy Grecja, lecz tego do którego najbliżej każdemu z nas – Polski.