You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/magichogwarts.com/includes/menu.inc).

Czy dziecięce marzenia, które dzisiaj łatwo spełnić, jest tak samo upragnione przez współczesne dzieci

Kto, jako dzieciak nie chciał dostać profesjonalnej piłki. Bez względu na płeć, każdy co najmniej raz w życiu marzył o porządnej gale, albo cudownie lekkiej a jednocześnie niezwykle sprężystej piłce do siatkówki, nawet jeśli miała by to być siatkówka plażowa.
Piłkarz
Author: Phil Warren
Source: http://www.flickr.com
Dawnymi czasy posiadacz oryginalnej piłki nożnej mógł się nazywać szczęściarzem, a piłkę do koszykówki zastępowały często piłki jakiegoś innego rodzaju. Jeśli już było czym grać w daną grę, piłka była dosłownie zajeżdżana przez posiadacza, bowiem o drugą było niezwykle trudno. Ogólnie rzecz biorąc, sportowy sprzęt, który miały do użytku poprzednie pokolenia młodzieży, bardzo odbiegał od standardów. Lepsze produkty były przeznaczone dla młodzieży trenującej w klubach sportowych, a niezrzeszeni mieli korzystać z tego, co zwykle oferował sklep sportowy.

Obecnie jakość sprzętu sportowego pozwala zadowolić gusta nawet najwybredniejszych amatorów najróżniejszych sportów, wliczając w to nawet
kliknij
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
takie najmniej popularne w Polsce dyscypliny, jak choćby rugby albo kolarstwo szosowe. Przynajmniej jeden sklep sportowy działa w nawet najmniejszych miasteczkach, zaś w dużych miastach mocno konkurują między sobą duże sieci, oferujące szeroki wachlarz sprzętu sportowego o mocno zróżnicowanych parametrach. W związku z tym zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści znajdują cały potrzebny sprzęt dopasowany do własnych potrzeb oraz możliwości budżetowych.Jak na ironię, problemem w obecnych czasach staje się coraz powszechniejsze unikanie sportowej aktywności przez dużą grupę dzieci. Ich uprawianie sportu niestety coraz częściej sprowadza się do machania rękami przed ekranem telewizora lub intensywnych ćwiczeń palców rąk na myszce. O dalekosiężnych tragicznych konsekwencjach takiego postępowania pisać nie trzeba, gdyż jest to temat szeroko przerabiany obecnie. Niestety wielu dorosłych swoim postępowaniem również nie zachęca do aktywności dzieci, całe dnie spędzając przed jakiś ekranem.