You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/magichogwarts.com/includes/menu.inc).

Bal przebierańców to jest ważne przeżycie dla dziecka

Dzieci lubią się przebierać, udawać kogoś innego, lubią momenty kiedy mogą wcielić się w własnych ukochanych bohaterów z bajek i odgrywać przygody, które oni przeżyli. Przez to właśnie tak sporo zadowolenia powoduje im uczestniczenie w baliku i tak niesamowicie zależy im na właściwym doborze własnego stroju.


Zorro dla chłopca, a kotek dla dziewczynki

kostiumy dla dzieci
Author: Eden, Janine and Jim
Source: http://www.flickr.com
Dawniej rodzice musieli spędzać spore godziny na uszycie odpowiedniego przebrania, tak by ich maleństwo było zadowolone oraz mogło się przebrać za tego, za kogo chce. Dziś jest dużo prościej, ponieważ rodzic może wejść do odpowiedniego sklepu, który sprzedaje takie przebrania i tam kupić na przykład dla swojego syna Fresh strój dziecięcy: Zorro Sdz/1232-4, który zazwyczaj jeszcze ma przy sobie wszystkie nieodłączne akcesoria. Dla dziewczynki również posiadamy sporo ciekawych propozycji, ale jeśli nie chcemy jej przemieniać za księżniczkę - znajdź te produkty w e-sklepach, gdyż dobrze wiemy, że tak ubrana będzie połowa dziewczynek w klasie, to wciąż mamy szanse kupić kostium dziecięcy kotka (3-4) 35652T2. Będziemy wtedy mieli maskę z wąsami, szpiczaste uszy, ogon, a więc samodzielnie do kostiumu nie będziemy musieli zbyt dużo dorabiać. Należy też samodzielnie się przebrać, szczególnie kiedy zgłosiliśmy się na rodzica, który będzie dopomagał w kontrolowaniu dzieci. Wystarczy jedynie założyć rzeczy, w których na co dzień nie chodzimy, włożyć, lub zdjąć okulary i nakleić sobie, sztuczne wąsy 12 szt, a już efekt będzie naprawdę interesujący, a my świetnie wkleimy się w odbywającą się zabawę.


Zwierzak nie musi zostawać w domu

A co jeśli musimy dosyć daleko podjechać na balik oraz nie pragniemy pozostawiać naszego zwierzaka samodzielnie ani w domu, ani w wozie? Wtenczas trzeba się zaopatrzyć w koszyk do przewożenia zwierząt Trixie transporter Capri I, który jest plastikowy http://www.ceneo.pl/2930799, z metalową siatką. Wtedy będziemy mieli pewność, że podczas jazdy naszemu zwierzakowi nic się nie stanie, a równocześnie będziemy go mogli zostawić w kącie jakiejś sali, tak aby nikomu nie zawadzał i od czasu do czasu będziemy mieli okazję do niego zaglądać. Najistotniejsze tutaj jest to, żeby kupić klatkę właściwą do rozmiaru naszego ulubieńca.


Wszystko dla się zorganizować

Jak widzimy, przy odrobinie chęci i zaangażowania wszystko uda się zorganizować, tak żeby dziecko było zadowolone, abyśmy my byli usatysfakcjonowani oraz żeby nasz pupil nie musiał być sam w domu. Wystarczy jedynie troszeczkę pomyśleć.