You are here

Śliczna i wykwintna porcelana Zakładów Ceramicznych „Bolesławiec”

Porcelana na pewno posiada swój nieodparty urok, cechuje się nie tylko wspaniałą jakością i wytrzymałością, lecz jednocześnie pięknym, gustownym designem. Naczynia skonstruowane z porcelany zdołają posiadać przeróżne wzory, odcienie i motywy, w związku z tym wybór jest istotnie potężny, szczególnie, że zdobienie ceramiki może odbywać się na dużo rozlicznych sposobów.

sprawdź więcej na temat serwisów obiadowych
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością najpiękniej przedstawia się porcelana, jaka jest zdobiona ręcznie, ma ona oryginalny image i gustowny wygląd. Ręcznie ozdabianą porcelanę oferują dziś Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec”, które już od wielu długich lat ściśle z tradycją zajmują się fabrykacją ceramiki. Firma ta jest jedną z najogromniejszych na całym świecie.Porcelanowa filiżanka
Author: storebukkebruse
Source: http://www.flickr.com
W ofercie firmy Bolesławiec odnajdziemy różne rodzaje ceramiki, takie jak śliczne serwisy obiadowe, czajniki oraz imbryki, filiżanki, kubki, cukierniczki, do tego w asortymencie znajdują się bogato ozdabiane talerze, dzbanki i nawet podgrzewacze. Pożądane byłoby zwrócić również uwagę na wazy i bulionówki, miski, salaterki oraz zbiorniki oraz garnki do kuchni. W tak rozległej ofercie bez wątpliwości odnajdziesz kapitalne wyposażenie do swojej kuchni bądź jadalni, które oczaruje Cię funkcjonalnością i doskonałym wyglądem. Z pewnością porcelana bolesławiec to ceramika, w którą należałoby zainwestować, w szczególności jeżeli zależy Ci na niepowtarzalnym stylu i kreatywnej elegancji - http://www.garneczki.pl/produkty/ceramika-boleslawiec. Dobrze stworzone naczynia ceramiczne będą Ci służyć przez mnóstwo długich lat oraz przez cały ten czas będą prezentować się faktycznie doskonale.

W ofercie firmy Bolesławiec znajdują się okazjonalne komplety naczyń, które posiadają różne kompozycje, zarówno wielokolorowe, jak również monochromatyczne. Materiały użyte do wyrobu naczyń są bezpieczne dla zdrowia, bo nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, ponadto można bez trudności stosować je w mikrofalówce albo zmywać w zmywarce. Naczynia porcelanowe świetnie nadają się też do trzymania strawy w lodówce.